Forum internetowe mieszkających w mieście – dla wszystkich osób zamieszkujących miasta, które chcą podzielić się swoimi doświadczeniami.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ketchup
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-01-10
Liczba postów: 72

Odp: Wierzycie w działanie hiszpańskiej muchy?

Cześć : ) Ostatnimi czasy źle się układa w moim związku. Moim zdaniem jest w nim niesamowicie nudno, zatem, aby go urozmaicić być może kupię rewelacyjną hiszpańską muchę, a w owym czasie nasze życie seksualne będzie kapitalne. Sądzę że sfera seksualna jest bardzo ważna, swego czasu wyczytałem to w znakomitym artykule pt.: afrodyzjak. A z jakich gadżetów wy lubicie korzystać?

Offline

kawa
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-05-03
Liczba postów: 41

Odp: Wierzycie w działanie hiszpańskiej muchy?

Ja niedawno zauważyłam w Internecie wibratory ovo dające pełną rozkosz i stwierdziłam, że zakupię sobie taki wibrator. Koleżanka często go używa i jest usatysfakcjonowana. Dużo o nim danych jest umieszczonych w Internecie np. tutaj intymnosc.pl/libido-kobiet-c-79.html Ja obecnie nie mam faceta, z tego powodu wibrator będzie z pewnością mi pomocny. Życie seksualne jest szalenie istotne, jakiś czas temu przeczytałam to w kapitalnym artykule pt.: perfect bust opinie. Ale mam też nadzieję, że wnet znajdę sobie faceta.

Offline

Chipsy
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-27
Liczba postów: 29

Odp: Wierzycie w działanie hiszpańskiej muchy?

Na pewno kapitalnym zakupem jest wibrator punktu G, który zapewnia niezwykłe doznania. Powinnam napisać, że chyba już wiele czasu nie miałam takich fantastycznych uniesień. Wibrator odszukałam w ulotce, gdzie znajdował się napis: pompka do powiększania penisa. Z początku nie chciałam go kupić, jednakże namówił mnie mój ówczesny chłopak. Teraz już nie jesteśmy w związku uczuciowym, ponieważ coś się zepsuło między nami. Mój teraźniejszy chłopak także lubi różnorodne gadżety erotyczne i bez przerwy zakupuje coś nowego, aby ulepszyć nasze życie seksualne.

Offline

kukułka
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-09-14
Liczba postów: 53

Odp: Wierzycie w działanie hiszpańskiej muchy?

Ja przeważnie zamawiam elegancki wibrator lelo. Gwarantuje mi on wspaniałe doznania. Swego czasu nie stosowałam takich urządzeń, ale później moja kumpela mnie namówiła i często je używam. Jakiś czas temu wpisałam w wyszukiwarkę frazę: perfumy z feromonami damskie, dlatego że pragnęłam polepszyć moje spotkania z ukochanym. Mieliśmy swego czasu mały kryzys. Do naszego związku wkradła się rutyna. W tej chwili jest znacznie lepiej, lecz były takie momenty, że myślałam o rozpadzie związku. Muszę powiedzieć, że rozmaite zabawki są doskonałym rozwiązaniem.

Offline

Piotruś
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-07-05
Liczba postów: 54

Odp: Wierzycie w działanie hiszpańskiej muchy?

Mi mnóstwo przeróżnych doznań zapewniają niepowtarzalne sztuczne waginy. Obecnie zwykle ich używam. Jakiś czas temu zakupiłem je sobie w przyzwoitej cenie. Mi największe uniesienia dają waginy wibrujące, które kapitalnie się sprawdzają.

Offline