Forum internetowe mieszkających w mieście – dla wszystkich osób zamieszkujących miasta, które chcą podzielić się swoimi doświadczeniami.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Jacek
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-03-05
Liczba postów: 63

Odp: Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne domu

Witam wszystkich. Jestem w trakcie budowy swojego pierwszego w życiu domu i jak można się domyślić, wiele spraw z tym związanych stanowi dla mnie prawdziwą zagadkę. Obecnie zastanawiam się jakie oświetlenia wybrać zarówno do domu, jak i na zewnętrz. Żona stwierdziła, że nie chce się do tego wtrącać, a zajmie się jedynie wyborem fajnych kloszów do lamp, więc cała odpowiedzialność spada na mnie. Czy możecie mi coś poradzić w tej kwestii?

Offline

Ketchup
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-01-10
Liczba postów: 83

Odp: Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne domu

Cześć. Rozumiem co czujesz, bo też przez to przechodziłem dwa lata temu. Do swojego domu wybrałem oświetlenie led ze względu na wysoką jakość, ale także energooszczędność. Moduły dostępne na rynku charakteryzują się dużą elastycznością montażu, dzięki czemu można je montować na różnorodnych powierzchniach, zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Dekoracyjnie zastosowaliśmy także specjalne taśmy do oświetlenia takich elementów jak schody i ściany.

Offline

tekowa
Użytkownik
Lokalizacja: Mielec
Data rejestracji: 2015-04-02
Liczba postów: 44

Odp: Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne domu

Witaj. Jeżeli chodzi o ogród i obszar wokół domu w naszym przypadku padło na wybór reflektorów led, które umieściliśmy na fasadzie domu i przy tarasie. Efekt, jaki dają wieczorem jest cudowny. Szczególnie latem klimat tego miejsca nabiera całkowicie nowego znaczenia. Mąż zastanawia się jeszcze nad zamontowaniem ich przy bramie wjazdowej, żeby ułatwić wjazd po zmroku.

Offline

Piotruś
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-07-05
Liczba postów: 57

Odp: Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne domu

Cześć wszystkim. Faktycznie oświetlenie led to trafny wybór dla każdego domu. Co do oświetlenia zewnętrznego my z żoną wybraliśmy naświetlacz do oświetlenia fasady domu. Produkt bardzo wysokiej jakości, o trwałej obudowie, dzięki czemu jest odporne na różnorodne czynniki zewnętrzne.

Offline