Forum internetowe mieszkających w mieście – dla wszystkich osób zamieszkujących miasta, które chcą podzielić się swoimi doświadczeniami.

Nie jesteś zalogowany na forum.

tekowa
Użytkownik
Lokalizacja: Mielec
Data rejestracji: 2015-04-02
Liczba postów: 44

Odp: Kobiecy wąsik, co robić?!

Witam Was dziewczyny! Mam 16 lat i zauważyłam u siebie rosnący CZARNY kobiecy wąsik. Wygląda to okropnie, jak na razie podkradam maszynkę bratu i go ścinam, ale nie chcę tego robić dłużej żeby nie stwardniał. Krępuję się powiedzieć o swoim problemie rodziciom i znajomym i chciałabym go rozwiązać na własną rękę. Polećcie jakiś sprawdzony gabinet kosmetyczny w Poznaniu, tylko taki żeby nie trzeba było chodzić po tysiąc razy i wydawać masy kasy. HELP!

Offline

DjBeka
Użytkownik
Lokalizacja: Wrocław
Data rejestracji: 2015-04-02
Liczba postów: 11

Odp: Kobiecy wąsik, co robić?!

Przede wszystkim przestać wycinać maszynką bo tak jak napisałaś tylko wzmacniasz te włosy! Możesz sama spróbować depilacji woskiem, tylko najlepiej wieczorem bo potem nochal może być zaczerwieniony wink raz w miesiącu taki zabieg powinien wystarczyć.

Offline

Szara
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-10-11
Liczba postów: 62

Odp: Kobiecy wąsik, co robić?!

A pani wyżej głupoty pisze. Rzekome wzmacnianie włosa przez jego ścinanie to mit. Nic takiego nie zachodzi. Jeśli chcesz naprawdę trawle pozbyć się problemu to pomoże ci wyłącznie depilacja laserowa. W poznaniu masz np. gabinet Lenis który się tym profesjonalnie zajmuje: http://lenis.pl/depilacja-laserowa/ Ja akurat miałam kłopot z włosami na rękach i laser pomógł super wink

Offline